Általunk monitorozott források
Monitorozott források
Hazai és Európai Uniós pályázati források
Az általunk monitorozott kiemelt pályázati források a következők:
a magyarországi NKFI Alap forrásai, valamint az uniós finanszírozású GINOP Plusz, DIMOP Plusz és TOP Plusz operatív programok forrásai.
Vállalati kutatás-fejlesztés és innováció
NKFI Alapból finanszírozott források
A Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Alap a hazai gazdasági társaságok által befizetett innovációs járulékból képzett pályázati alap. Stratégiai célja a hazai KFI rendszer megerősítése, az innováció lendületének fenntartása 2020 után is.
Az NKFI Alap éves forráskerete évről évre változik a befizetett forrásoktól függően. Az Alap 2022-es keretösszege 143,8 milliárd forint volt.
Gazdaságfejlesztés
GINOP Plusz operatív program forrásai
A Gazdaságfejlesztési és Innovációs Operatív Program Plusz célja a hazai gazdaság versenyképességének növelése a kkv-szektor ellenálló képességének erősítésével, a kutatásfejlesztési és innovációs ökoszisztéma fejlesztésével, a hazai munkavállalók alkalmazkodóképességének javításával, valamint a minőségi munkaerő biztosításával.
A GINOP Plusz teljes forráskerete 2 294,1 milliárd forint hazai társfinanszírozással együtt.
Digitális gazdaságfejlesztés
DIMOP Plusz operatív program forrásai
A Digitális Megújulás Operatív Program Plusz átfogóan célozza Magyarország digitális felkészültségének javítását és versenyképességének növelését. A DIMOP Plusznak nincs előzménye, ugyanis az informatika és a digitális világ már új és önálló operatív programban jelenik meg az új programozási időszakban.
A DIMOP Plusz teljes forráskerete 763,73 milliárd forint hazai társfinanszírozással együtt.
Önkormányzatok és közszféra fejlesztései
TOP Plusz operatív program forrásai
A Terület- és Településfejlesztési Operatív Program Plusz célja az EU szintű és az országon belüli területi kohézió javítása, a régiók és megyék fejlettségi pozíciójának javítása az EU átlag viszonylatában, az országon belüli egyenlőtlenségek csökkentése, kiemelten a négy legkevésbé fejlett régió és a komplex programmal fejlesztendő 36 járás fejlesztése.
A TOP Plusz teljes forráskerete hazai társfinanszírozással együtt 1 962,5 milliárd forint.
Kapcsolat
Kérdése van?
Vegye fel a kapcsolatot velünk! Küldje el kérdését, üzenetét az alábbi űrlap segítségével. Munkatársaink örömmel válaszolnak a felmerülő kérdésekre és adnak ajánlatot a további együttműködést illetően.

Apex Advisory
Hisszük, hogy alaposan kidolgozott, magas szakmai színvonalú módszertanjaink segítségével hatékonyan tudjuk támogatni a hazai vállalatokat céljaik elérésében, legyen szó akár a projektjeik finanszírozásáról és megvalósításáról, innovációmenedzsmentről vagy a generációváltás sikerre viteléről.